Hakkımızda

Pasteur Veteriner Kliniği

    PASTEUR VETERİNER KLİNİĞİ 14 yıllık deneyim ve bilgi birikimimiz, sürekli yenilenen teknoloji ve güncel gelişmeleri takip eden yapımız, uyum içinde çalışan deneyimli hekimlerden oluşan kadromuzla bugün;230 m2 kapalı 100 m2 ön acık alanda muayene-teşhis, laboratuvar ünitesi, dijital röntgen-CR, renkli doopler ultrason, EKG’den oluşan görüntülü tanı ünitesi, kapalı devre gaz anestezi cihazı ve yoğun bakım ünitesinden oluşan operasyon bölümü, yatılı tedavi, pet kuaför ve pet shop bölümü ile tüm hizmetleri tek çatı altında can dostlarına sunmaktadır.  

PASTEUR VETERİNER KLİNİĞİ olarak, can dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek, koruyucu hekimlik ve iyileştirici sağlık hizmetlerini veteriner tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, uygun ekonomik koşullarda pet sahiplerine sunabilmek, gerek veteriner hekimlik gerekse beşeri hekimlik alanındaki akademik çalışmaları ve bilimsel araştırmaları yakından izleyerek hayvan sağlığıyla ilgili her konuda yeni bilgi ve uygulamaların gelişmesini desteklemekteyiz.  

Kliniğimiz, en üst düzeydeki hasta ve hasta sahibi memnuniyeti, mesleğinde özenli ve tecrübeli ve hayvansever ekibi ve sahip olduğu modern alt yapısı ile Türkiye’de referans gösterilen ve tavsiye edilen kliniklerden biridir.

Bulaşma potansiyeli yüksek olan hastalıkların oluşum ve yayılması önceden tespit edilerek, oluşmalarının engellenmesi koruyucu hekimliğin esası olup, kliniğimizin de esas önceliğidir.  

Türkiye'de veteriner alanında, standardize kök hücre tedavisinde uzmanlaşmış ilk kök hücre merkezi bünyemizde kurulmuştur.

Ekibimiz

Pasteur Veteriner Kliniği

Hande Mutlu

Veteriner Hekimi

© 2020 biVeteriner | Design by biyazilim.com